28.01.2017 20:30
JAZZ BAND BALL ORECHESTRA

35 zł/osobę
Jazz Band Ball Orchestra to fenomen na skalę polską i światową. Trudno znaleźć zespół, który byłby aktywny przez ponad pół wieku i wciąż cieszył się niesłabnącym powodzeniem fanów - od kilku dekad JBBO zdobywa pierwsze miejsce w kategorii "jazz tradycyjny" w ankiecie czytelników pisma Jazz Forum.
Więcej Rezerwacje

04.02.2017 20:30
CZTERY DAMY I AS....& WORKAHOLIC

35 zł/osobę
Niezwykły wieczór w trakcie którego usłyszycie Państwo cztery wokalistki współpracujące w ramach różnych muzycznych projektów z zespołem Workaholic. Justyna Baran, Eva Novel, Joanna Ślusarczyk i Lina Racz zaśpiewają swoje ulubione piosenki. Będzie również tajemniczy AS, klasycznie wyciągnięty z rękawa. Wdzięk, energia, soul, swing, rock and roll! Będzie się działo!
Więcej Rezerwacje

11.02.2017 20:30
BROADWAY FOREVER

45 zł/osobę
Muzyczne show inspirowane twórczością takich kompozytorów jak: Andrew Lloyd Weber, Harry Waren, Frank Loeser, Lerner&Loew, Joseph Stein, Claude-Michel Schónberg, L.Fank Baum, Rogers&Hammerstine.
Więcej Rezerwacje

18.02.2017 20:30
BOBA JAZZ BAND

39 zł/osobę
Boba Jazz Band - wykonuje swingujący jazz tradycyjny w najczystszej postaci. Grupa ma na koncie 9 płyt oraz wiele występów w programach telewizyjnych. Grali m.in. na Festiwalu Jazzu Tradycyjnego "Złota Tarka-Old Jazz Meeting" w Iławie, SWF1 Dixieland Festival w Europa-Park, organizowanym w Dreźnie największym festiwalu jazzu tradycyjnego w Europie, czy w Sacramento (USA) na świecie. Zespół miał okazję zagrać obok: Chrisa Barbera, Ackera Bilka, Roda Masona, Monty Sunshine i legendarnego Glenna Millera Orchestra. Mimo występów obok sław europejskiego jazzu muzykom największą satysfakcję sprawiają koncerty na żywo, podczas których dają swoim słuchaczom radość, przenosząc ich na chwilę w niezwykły świat dźwięków.
Więcej Rezerwacje

25.02.2017 20:30
KAR NAWAŁ Z KOSIERADZKIM

45 zł/osobę
"Kar Nawał" z Kosieradzkim - będzie "Nawał" dobrej muzyki. Wystąpią wybitne osobowości krakowskiej (i nie tylko) sceny muzycznej. Koncert odbędzie się w wyjątkowym miejscu, czyli w Dali Club. Nic dodać nic ująć.
Więcej Rezerwacje

04.03.2017 20:30
HOLEVIATERS

45 zł/osobę
Zespół Holeviaters tworzy muzykę, która jest połączeniem folku i brzmienia swingowych standardów oraz elementów jazzu chicagowskiego i nowoorleańskiego. Wśród utworów artystów można odnaleźć również ballady i przeboje światowej muzyki rozrywkowej. Grupa prezentuje wysoki poziom artystyczny, a koncertom towarzyszy szczególny klimat tamtych lat.
Więcej Rezerwacje

11.03.2017 20:30
JOANNA MOŻDŻAN & WOJCIECH WACHUŁKA - POD NIEBEM PARYŻA

39 zł/osobę
Wojciech Wachułka, jeden z najbardziej wziętych pianistów w Krakowie, zaprasza na recital Joanny Możdżan laureatki I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie. Chic Neuf to nowe spojrzenie na znane utwory takich wykonawców jak Edith Piaf, Jacquesa Brela,Pink Martini, Serge Gainsbourga, Pink Martini czy Patrici Kass.
Więcej Rezerwacje

18.03.2017 20:30
LEVI

35 zł/osobę
Poznali się nietypowo, bo na jednym z muzycznych portali internetowych. Ich pierwszy występ okazał się zarazem ogromnym sukcesem, gdyż zwyciężyli we wszystkich kategoriach, a także otrzymali zaproszenie na prestiżowy festiwal Sziget w Budapeszcie. W ich wykonaniu oprócz bluesa można usłyszeć również elementy soulu, funku, jazzu i gospel. Jednym z atutów zespołu jest wokalistka Ewa Novel - jej wyczucie, temperament oraz elektryzujący swą barwą vocal zachwyca bez wyjątku całą publiczność.
Więcej Rezerwacje

25.03.2017 20:30
JAZZOM

35 zł/osobę
Jeśli lubisz swingujące jazzowe standardy, nastrojową bossa novę, ognistą sambę, znane piosenki w nowych aranżacjach, bluesa, groove i funk to posłuchaj naszej muzyki. Gramy z twórczą pasją i radością. Chcemy się nimi dzielić z naszą publicznością i fanami. W repertuarze posiadamy również kompozycje własne, które znalazły się na płycie Kasi Zawieracz TO CO LUBIĘ? Dla słuchacza to miłe zaskoczenie, powiew świeżości.
Więcej Rezerwacje

01.04.2017 20:30
NATALIE COLE & NAT KING COLE SUPERIOR JAZZ CONCEPT

39 zł/osobę
Jazz, Pop, Soul, R&B znaczą karierę legendarnych NATALIE I NAT KING COLE. Wysmakowana interpretacja doświadczonej jazzowej wokalistki Kasi Radwańskiej, udział uznanych i cenionych muzyków jazzowych oraz ciekawe aranżacje pianisty Wojtka Wachułki dostarczą wielu niezapominanych doznań, przybliżając sylwetki i muzyczny profil tej wybitnej pary artystów. Po prostu: Unforgettable - jak śpiewali Natalie i Nat King Cole.
Więcej Rezerwacje