25.02.2017 20:30
KAR NAWAŁ Z KOSIERADZKIM

45 zł/osobę
"Kar Nawał" z Kosieradzkim - będzie "Nawał" dobrej muzyki. Wystąpią świetni muzycy krakowskiej sceny muzycznej. Koncert odbędzie się w wyjątkowym miejscu, czyli w Dali Club. Nic dodać nic ująć.
Więcej Rezerwacje

04.03.2017 20:30
HOLEVIATERS

45 zł/osobę
Zespół Holeviaters tworzy muzykę, która jest połączeniem folku i brzmienia swingowych standardów oraz elementów jazzu chicagowskiego i nowoorleańskiego. Wśród utworów artystów można odnaleźć również ballady i przeboje światowej muzyki rozrywkowej. Grupa prezentuje wysoki poziom artystyczny, a koncertom towarzyszy szczególny klimat tamtych lat.
Więcej Rezerwacje

11.03.2017 20:30
JOANNA MOŻDŻAN & WOJCIECH WACHUŁKA - POD NIEBEM PARYŻA

39 zł/osobę
Wojciech Wachułka, jeden z najbardziej wziętych pianistów w Krakowie, zaprasza na recital Joanny Możdżan laureatki I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie. Chic Neuf to nowe spojrzenie na znane utwory takich wykonawców jak Edith Piaf, Jacquesa Brela,Pink Martini, Serge Gainsbourga, Pink Martini czy Patrici Kass.
Więcej Rezerwacje

18.03.2017 20:30
LEVI

35 zł/osobę
Poznali się nietypowo, bo na jednym z muzycznych portali internetowych. Ich pierwszy występ okazał się zarazem ogromnym sukcesem, gdyż zwyciężyli we wszystkich kategoriach, a także otrzymali zaproszenie na prestiżowy festiwal Sziget w Budapeszcie. W ich wykonaniu oprócz bluesa można usłyszeć również elementy soulu, funku, jazzu i gospel. Jednym z atutów zespołu jest wokalistka Ewa Novel - jej wyczucie, temperament oraz elektryzujący swą barwą vocal zachwyca bez wyjątku całą publiczność.
Więcej Rezerwacje

25.03.2017 20:30
JAZZOM

35 zł/osobę
Jeśli lubisz swingujące jazzowe standardy, nastrojową bossa novę, ognistą sambę, znane piosenki w nowych aranżacjach, bluesa, groove i funk to posłuchaj naszej muzyki. Gramy z twórczą pasją i radością. Chcemy się nimi dzielić z naszą publicznością i fanami. W repertuarze posiadamy również kompozycje własne, które znalazły się na płycie Kasi Zawieracz TO CO LUBIĘ? Dla słuchacza to miłe zaskoczenie, powiew świeżości.
Więcej Rezerwacje

01.04.2017 20:30
NATALIE COLE & NAT KING COLE SUPERIOR JAZZ CONCEPT

39 zł/osobę
Jazz, Pop, Soul, R&B znaczą karierę legendarnych NATALIE I NAT KING COLE. Wysmakowana interpretacja doświadczonej jazzowej wokalistki Kasi Radwańskiej, udział uznanych i cenionych muzyków jazzowych oraz ciekawe aranżacje pianisty Wojtka Wachułki dostarczą wielu niezapominanych doznań, przybliżając sylwetki i muzyczny profil tej wybitnej pary artystów. Po prostu: Unforgettable - jak śpiewali Natalie i Nat King Cole.
Więcej Rezerwacje