29.10.2016 20:30
ANAWA - WSPOMNIENIE MARKA GRECHUTY

39 zł/osobę
Polska grupa instrumentalna, założona w Krakowie w 1966 roku, działała z przerwami, kilkakrotnie zmieniając skład, do początku lat dziewięćdziesiątych. Najbardziej znana jako zespół akompaniujący Markowi Grechucie, w pierwszej połowie lat 70. należała do najciekawszych zjawisk europejskiego rocka progresywnego.
Więcej Rezerwacje

05.11.2016 20:30
KRAKOWSKIE ZADUSZKI JAZZOWE - WORKAHOLIC

35 zł/osobę
"Nie stanie się nic" to nazwa Zaduszkowego Koncertu Wspomnieniowego. Już po raz kolejny krakowski zespół Workaholic wraz z zaproszonymi muzykami jazzowymi zaprezentuje program poświęcony twórczości polskich artystów, którzy odeszli. Podczas koncertu zostaną wykonane kompozycje wielkich polskich kompozytorów jazzowych: Krzysztofa Komedy, Zbigniewa Seiferta, Andrzeja Kurylewicza, ale także utwory Tadeusza Nalepy, Jerzego Wasowskiego i innych twórców muzyki polskiej.
Więcej Rezerwacje

12.11.2016 20:30
NITELINE JAZZ: KOMEDA & COLTRANE

39 zł/osobę
Dwa nurty - niezapomniany Krzysztof Komeda i wielki John Coltrane w wyjątkowym programie Waldemara Gołębskiego wraz z zespołem Niteline Jazz. Dwa nurty jazzu lat pięćdziesiątych amerykański bepop i kompozycje jednego z największych polskich kompozytorów jazzowych - Krzysztofa Komedy zestawione w trakcie koncertu dadzą obraz sceny jazzowej tamtych lat.
Więcej Rezerwacje

19.11.2016 20:30
MACIEJ STRZELCZYK & PIOTR KOSIERADZKI

39 zł/osobę
Maciej Strzelczyk od wielu lat zaliczany jest do elity polskich i europejskich wiolinistów jazzowych. Zdobył wiele nagród m.in. Wyróżnienie na Jazz Juniors, Złoty Smyczek na MFSJ im. Zb. Sejfertaw Szczecinie, pierwszą nagrodę dla najlepszego instrumentalisty na Festiwalu Jazz nad Odrą. Sześciokrotnie magazyn Jazz Forum w ankiecie Jazz Top ogłosił go pierwszym skrzypkiem jazzowym w Polsce. Piotr Kosieradzki gra na skrzypcach od 7 roku życia. Po ukończeniu średniej szkoły muzycznej, poszedł drogą w kierunku ?muzyki rozrywkowej?,udzielając się w różnych stylach i formacjach.
Więcej Rezerwacje

26.11.2016 20:30
JOANNA MOŻDŻAN & MAŁGORZATA MARKOWSKA - ALL THAT JAZZ

39 zł/osobę
Specjalnie wybrane przez Gosię Markowską i Asię Możdżan klasyczne utwory jazzowe w aranżacjach Wojtka Wachułki. Smak jazzu w najszerszym tego słowa znaczeniu i wysublimowanym wykonaniu.
Więcej Rezerwacje

03.12.2016 20:30
ELA KULPA & PIOTR KOSIERADZKI

39 zł/osobę
Wulkan energii to Ela Kulpa, liryka skrzypiec to Piotr Kosieradzki - od smooth jazzu przez pop do polskiej muzyki rozrywkowej. Znakomicie bawią publiczność i pozostają na długo w pamięci.
Więcej Rezerwacje

17.12.2016 20:30
WSPÓLNE KOLĘDOWANIE Z PRZYJACIÓŁMI DALI

39 zł/osobę
Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Państwa na wspólne kolędowanie z przyjaciółmi Dali. Na scenie wystąpi zespół Music Way pod kierownictwem Wojtka Wachułki z zaproszonymi wokalistkami. Koncert niezwykle piękny i wzruszający. Nowe aranżacje znanych kolęd, jak i zupełnie nowe, własne kompozycje. Osoby, które chcą przeżyć w sposób niezwykły te Święta - obecność obowiązkowa.
Więcej Rezerwacje

15.01.2017 17:00
GRAMY JAZZ DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Koncert poprowadzi Tomasz Schimscheiner.
Więcej Rezerwacje

21.01.2017 20:30
WICKEAD HEADS

35 zł/osobę
WICKEAD HEADS - to laureaci Przeglądu Zespołów Bluesroads 2015. Grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy muzyków zespołu Dr Zoydbergh, do których po pewnym czasie dołączyła kolejna silna osobowość oraz wokal - Kasia Miernik. Zespół tworzy w stylu zwanym potocznie Americana, łącząc w swojej muzyce miłość do bluesa, country, amerykańskiego folku i muzyki alternatywnej. Ta miłość sprawia, że Wicked Heads brzmią, jakby się urodzili ubrudzeni teksańskim kurzem.
Więcej Rezerwacje

28.01.2017 20:30
JAZZ BAND BALL ORECHESTRA

35 zł/osobę
Jazz Band Ball Orchestra to fenomen na skalę polską i światową. Trudno znaleźć zespół, który byłby aktywny przez ponad pół wieku i wciąż cieszył się niesłabnącym powodzeniem fanów - od kilku dekad JBBO zdobywa pierwsze miejsce w kategorii "jazz tradycyjny" w ankiecie czytelników pisma Jazz Forum.
Więcej Rezerwacje

04.02.2017 20:30
CZTERY DAMY I AS....& WORKAHOLIC

35 zł/osobę
Niezwykły wieczór w trakcie którego usłyszycie Państwo cztery wokalistki współpracujące w ramach różnych muzycznych projektów z zespołem Workaholic. Justyna Baran, Eva Novel, Joanna Ślusarczyk i Lina Racz zaśpiewają swoje ulubione piosenki. Będzie również tajemniczy AS, klasycznie wyciągnięty z rękawa. Wdzięk, energia, soul, swing, rock and roll! Będzie się działo!
Więcej Rezerwacje

11.02.2017 20:30
BROADWAY FOREVER

45 zł/osobę
Muzyczne show inspirowane twórczością takich kompozytorów jak: Andrew Lloyd Weber, Harry Waren, Frank Loeser, Lerner&Loew, Joseph Stein, Claude-Michel Schónberg, L.Fank Baum, Rogers&Hammerstine.
Więcej Rezerwacje

18.02.2017 20:30
BOBA JAZZ BAND

39 zł/osobę
Boba Jazz Band - wykonuje swingujący jazz tradycyjny w najczystszej postaci. Grupa ma na koncie 9 płyt oraz wiele występów w programach telewizyjnych. Grali m.in. na Festiwalu Jazzu Tradycyjnego "Złota Tarka-Old Jazz Meeting" w Iławie, SWF1 Dixieland Festival w Europa-Park, organizowanym w Dreźnie największym festiwalu jazzu tradycyjnego w Europie, czy w Sacramento (USA) na świecie. Zespół miał okazję zagrać obok: Chrisa Barbera, Ackera Bilka, Roda Masona, Monty Sunshine i legendarnego Glenna Millera Orchestra. Mimo występów obok sław europejskiego jazzu muzykom największą satysfakcję sprawiają koncerty na żywo, podczas których dają swoim słuchaczom radość, przenosząc ich na chwilę w niezwykły świat dźwięków.
Więcej Rezerwacje

25.02.2017 20:30
KAR NAWAŁ Z KOSIERADZKIM

45 zł/osobę
"Kar Nawał" z Kosieradzkim - będzie "Nawał" dobrej muzyki. Wystąpią wybitne osobowości krakowskiej (i nie tylko) sceny muzycznej. Koncert odbędzie się w wyjątkowym miejscu, czyli w Dali Club. Nic dodać nic ująć.
Więcej Rezerwacje

04.03.2017 20:30
HOLEVIATERS

45 zł/osobę
Zespół Holeviaters tworzy muzykę, która jest połączeniem folku i brzmienia swingowych standardów oraz elementów jazzu chicagowskiego i nowoorleańskiego. Wśród utworów artystów można odnaleźć również ballady i przeboje światowej muzyki rozrywkowej. Grupa prezentuje wysoki poziom artystyczny, a koncertom towarzyszy szczególny klimat tamtych lat.
Więcej Rezerwacje

11.03.2017 20:30
JOANNA MOŻDŻAN & WOJCIECH WACHUŁKA - POD NIEBEM PARYŻA

39 zł/osobę
Wojciech Wachułka, jeden z najbardziej wziętych pianistów w Krakowie, zaprasza na recital Joanny Możdżan laureatki I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie. Chic Neuf to nowe spojrzenie na znane utwory takich wykonawców jak Edith Piaf, Jacquesa Brela,Pink Martini, Serge Gainsbourga, Pink Martini czy Patrici Kass.
Więcej Rezerwacje

18.03.2017 20:30
LEVI

35 zł/osobę
Poznali się nietypowo, bo na jednym z muzycznych portali internetowych. Ich pierwszy występ okazał się zarazem ogromnym sukcesem, gdyż zwyciężyli we wszystkich kategoriach, a także otrzymali zaproszenie na prestiżowy festiwal Sziget w Budapeszcie. W ich wykonaniu oprócz bluesa można usłyszeć również elementy soulu, funku, jazzu i gospel. Jednym z atutów zespołu jest wokalistka Ewa Novel - jej wyczucie, temperament oraz elektryzujący swą barwą vocal zachwyca bez wyjątku całą publiczność.
Więcej Rezerwacje

25.03.2017 20:30
JAZZOM

35 zł/osobę
Jeśli lubisz swingujące jazzowe standardy, nastrojową bossa novę, ognistą sambę, znane piosenki w nowych aranżacjach, bluesa, groove i funk to posłuchaj naszej muzyki. Gramy z twórczą pasją i radością. Chcemy się nimi dzielić z naszą publicznością i fanami. W repertuarze posiadamy również kompozycje własne, które znalazły się na płycie Kasi Zawieracz TO CO LUBIĘ? Dla słuchacza to miłe zaskoczenie, powiew świeżości.
Więcej Rezerwacje

01.04.2017 20:30
NATALIE COLE & NAT KING COLE SUPERIOR JAZZ CONCEPT

39 zł/osobę
Jazz, Pop, Soul, R&B znaczą karierę legendarnych NATALIE I NAT KING COLE. Wysmakowana interpretacja doświadczonej jazzowej wokalistki Kasi Radwańskiej, udział uznanych i cenionych muzyków jazzowych oraz ciekawe aranżacje pianisty Wojtka Wachułki dostarczą wielu niezapominanych doznań, przybliżając sylwetki i muzyczny profil tej wybitnej pary artystów. Po prostu: Unforgettable - jak śpiewali Natalie i Nat King Cole.
Więcej Rezerwacje